فروشگاه جامع تحقیقات دانشجویی

پرفروش ترین محصولات

تحقیق درباره پروژه برق مخابرات ایذه

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت

تعداد صفحات: 112

 

گزارش کار آموزی

موضوع : برق قدرت اداره مخابرات ( تابلوبرق، ترانسفورماتور)

مقدمه کارآموزی :

دانشجویان در هر مقطعی برای تطبیق آموخته های تئوری با فعالیت عملی در اواخر دوره تحصیل خود دوره ای را با عنوان کارآموزی در یکی از ادارات یا سازمانهای مرتبط با رشته خود سپری می کنند . این دوره برای رشته علمی کاربردی برق – قدرت ، 240 ساعت بوده و به صورت درسی 2 واحدی ارائه می شود .

اینجانب برای گذراندن دوره کارآموزی ،اداره نوسازی مدارس استان خوزستان را انتخاب نموده و شروع به فعالیت کردم . به طور کلی کارآموزان در این شرکت بیشتر به بازدیدهای روزانه از تأسیسات برقی و و یادگیری در مورد تابلوها و در صورتی که مهارت کافی پیدا کرده باشند، پیدا کردن عیب های تابلوها و سایر لوازم برقی به کار رفته در کارخانه و سرویس کلیدها می پردازند که در طی گزارش کار آموزی به طور مفصل ارائه شده است .

مقدمه :

مخابرات به عنوان ارسال و دريافت خبر از دير زمان در اين كشور كهنسال رايج بوده است. يعني زمانهاي كه بشر به وسيله دود و آتش و سپس به وسيله نور و آينه و يا پيك و چاپار و تپه ها ايستگاههاي بين راهي اخبار و اطلاعات مهم اجتماعي و كشوري را به اقصي نقاط يك كشور و يا ما بين كشورهاي همجوار و ارسال و يا دريافت مي كرده اند.

اينك متجاوز از يك قرن از زماني كه مخابرات جديد برقي در ايران شروع به كار نموده مي گذرد و اين امر با معرفي تلگراف مورس از سال 1236 و سپس ارتباط تلفني ما بين تهران و شهر ري در سال 1266 آغاز گرديد.

پيشرفت و دست آوردهاي علمي بشر در زمينه مخابرات . الكتريسيته و الكترونيك آنچنان دگرگوني در صنعت مخابرات ايجاد نموده كه امروزه انواع سرويسهاي مخابراتي يا كيفيت عالي و با نرخهاي ارزان مي تواند در دسترسي دور افتاده ترين نقاط كشور قرار گيرد.

در كشور ما ايران نيز تحولات صنعت دمخابرات ادامه داشته بطوريكه استفاده از انواع تكنيك هاي مخابراتي بي سيم و باسيم نظر بوده و اين امر خصوصاً بعد از انقلاب شكوهمند اسلامي ايران براي ايجاد امكانات و سرويس هاي مخابراتي در روستاها و نقاط دور افتاده كشور از اهميت والائي برخوردار گرديده است.

اكنون با استفاده از مركز خود كار تلفن و كابلها و شبكه هاي ارتباتي بين شهري كه شامل شبكه هاي مايكروويو، كارير،PGM،UHF،VHF،HF ونيز تجهيزات تلفن خودكار بين شهري بين المللي و ارتباطات ماهوارهاي مي باشد، امكان برقراري ارتباط تلفني در شهرها و مابين شهرها و نيز در حد بين المللي وجود دارد.

با توجه به وسعت و تنوع خدمات و سرويسهاي مخابراتي، تهيه و تدوين آئين نامه ها و دستورالعمل هاي اجرائي مشتمل بر: تعرفه ها، نحوه ارائه خدمات و روابط بهره گيرندگان سرويس هاي خدماتي كه در اين جزوه شرح داده مي شود با شركت مخابرات، ضروري تشخص داده شده و لذا فعاليت هاي همه جانبه اي در اين زمينه بعمل آمد.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file6_1482451_1439.zip6.1 MB